Біс приділ NyanKisa і T4SH3R!

У цій темі 439 відповідей, 14 учасників, останнє оновлення AugustynaKovatt 5 дн., 4 год. назад.

Вообщем, все почалося з турніру де я був проти NyanKisa, її як вона каже «викинуло», вона на мене з-за цього образилася і далі почалася фартуна де я виграти, але NyanKisa не видала мені приз за своєю примхою! Далі я пішов 6 на 6 зі своїм другом Drako4ikis і тут NyanKisa написала що я нібито побудував «писюн» в цей момент прийшов T4SH3R який тут же повірив NyanKisa без будь-яких доказів, трохи подумавши він написав що таким ка я не бувати на сервері, і забанив мене на 11 років (як за згвалтування чесно слово). Прошу розбанити тому я ні в чому не винен! P.s. Мій нік XoxoL. А так же поки T4SH3R думав наді мною знущалася NyanKisa ставив під ноги лаву, але до сожіленію у мене немає док-в як вона це робила, так що це можна не брати до діла. Прошу прийняти міри!

Знаєш навіть якщо з мене знімуть посаду ну або дадуть бан …

Мені буде все одно бо я вірю більше NyanKis'e ніж тобі ….

І я хотя-б знаю що забанив тебе не просто так і мені буде все одно що зі мною зроблять або Розбанені тебе але Я ЗНАЮ ЩО ТАКИХ ЯК … ТИ ПОТРІБНО банити ..

P.S Чи не «біс приділ» а Беспредел

Вчений ласка: 3

Редс Це твій вибір так що не буду тебе засуджувати і т.д за твій вибір … ..

У тебе є док-ва моєї вини?

Але я знову ж кажу вірю я більше NyanKis'e

Це мій аргумент

Модератори повинні вірити фактам а не знайомим!

І до речі я не хочу щоб тебе зняли або забанили, так як модератор ти здоровскій.я просто хочу щоб виевілі факт моєї невинності і разбанили відповідно.

XoxoL, якщо ти не знав, я відповім, вона ображається 5 хвилин і все, а ти починаєш на неї гнати. Далі, Кісі немає сенсу брехати. Я Кісі теж вірю, як би вона тримала цей сервер сама, потім попросила про допомогу, модеров взяли — Тащера, Учихи, Макса. Також були Елекід, Кент, Сардора, і .. Pututaka (на кшталт так). І кого ти бачиш на сервері? Тільки Тащера, він стежить на сервак. Якщо його знімуть, шукати нових немає сенсу, ну є там 1 гравець який підійде, але 1 мало. Кіса і так намагається робити все без опкі. І щодо фортуни, якщо ти так скиглиш через призу, прости, вона дасть і вона була в образі, якщо не дала.

Так що, живи і лад свої пісюни, я бачив на вашому рг хороша споруда, так що док-во є що ви таке будуєте.

1) Сенс ображатися на мене якщо все залежало від сакури (я не вів турнір …) + потім ще писати «ти мені ворог» ..

2) Я не хочу щоб зняли тащера (про це я уде написав вище).

3) Скарга не про те що мені не видали приз а забанили з незрозумілої причини.

4) При чому тут споруди в рг, ми там пісюни будуємо чтоли? Давай думати на всіх хто більш і менш будує.

1. Сенс писати на Тащера скаргу? Якщо ти не хочеш щоб зняли Тащера.

2. Ти писав що приз не дали, а зараз пишеш що приз тут ні до чого. Тоді навіщо ти писав щодо призу !?

3. Кіса назвала тебе «Ворогом» бо ти відмовився з нею пвп, якщо у неї виліт був. Вона б просто так не вийшла з гри, якщо видно було що вона вигравала.

4. Щодо рг, там було щось інше побудовано, але давай забудемо про рг, а почнемо про будову. Я не розумію цього -> «Давай думати на всіх хто більш і менш будує». Поясни прошу, що ти хотів написати, тут багато варіантів, але я не хочу гадати. Про що ти там думав коли писав це.

Хех, це мене заводить.

1. Скарга більше не на його а на мій разбана.

2. Це була прілюдія яка б допомогла показати як поводилася киця

3. Я на турнірі нічого не вирішував все вирішив сакура (на Стрімі видно що він її просто проігноріл)

4. Ти про білу смітнику біля входу в будинок? Про «давайте думати на всіх хто більше і меньше будує» — неправильно зрозумів тебе.

І так якби я не написав скаргу я б просто ост в лазні а так є хоч якийсь шанс Розбанені, так як і сервер мені до душі і друзі тут і все що я собі напрокачівал мені теж шкода. І для цього я створив скаргу щоб був шанс Розбанені, а не зняти з модератора тащера.

Ти написав що у тебе є док-ва якась проти мене, прідоставь.

Flawey, щас би вірити якійсь школярці, і школяру (який думає що йому все можна), це нерозумно з твого боку, та ти і сам такий же. Прикро що Reds довірив свій сервер школярам.

When, з тобою не згоден вони обидва в чомусь хороші, але це не доразуменіе яке прмшло до мене …

Для відповіді в цій темі необхідно авторизуватись.